Adolf Heller - Dívka s růžemi

Olej na dřevě, 63x56 cm, signováno vlevo dole Heller, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 – 1952

14585. Dívka s růžemi
Dražba ukončena:29.11.2017 20:02:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 800 Kč