Adolf Hajduček - Vodopád - Slatina nad Lysou

Olej na kartonu, 27x23 cm. Signováno vlevo dole A. Hajduček. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

21248. Vodopád - Slatina nad Lysou
Dražba ukončena:27.06.2018 20:57:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 27.06.2018 20:51:52 2077