Adolf Hajduček - Kaple na Radhošti

Olej na kartonu, 27x20 cm. signováno vlevo dole A. Hajduček. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1911 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

303512. Kaple na Radhošti
Dražba ukončena:06.02.2020 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč