Adolf Hajduček - Cestou na Radhošť

Olej na kartonu, 21x28 cm. Signováno vlevo dole A. Hajduček. Pasparta, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

32262. Cestou na Radhošť
Dražba ukončena:29.05.2019 18:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč