Adolf Hajduček - Soubor 2 prací Adolfa Hajdučka

1. V Beskydech - Olej na kartonu, 23x32 cm, signováno vlevo dole Hajduček, rám
2. Beskydské chalupy - Olej na kartonu, 15x22 cm, signováno vpravo dole Hajduček, rám.

1911, Ostrava - 1971, Frýdlant nad Ostravicí

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

3684. Soubor 2 prací Adolfa Hajdučka
Dražba ukončena:27.01.2016 21:59:26
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč