Adolf Feder - Zátiší

Olej na plátně, 81x66 cm. Signováno vpravo dole Feder. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 95 cm

o autorovi: 1886 – 1953
Adolphe Féder, malíř původem z Ukrajiny, žil ve Francii, zavražděn v Osvětimi

116362. Zátiší
Dražba ukončena:26.05.2024 20:25:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč