Olej na plátně, 81x66 cm. Signováno vpravo dole Feder. Rámováno.
Stav: Malba mírně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 95 cm
o autorovi: 1886 – 1953
Adolphe Féder, malíř původem z Ukrajiny, žil ve Francii, zavražděn v Osvětimi