Adolf Chwala - Rybaření na horském jezeře

Olej na plátně, 42x53 cm. Signováno vlevo dole A. Chwala. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Restaurováno.

o autorovi: 1836-1900
Narodil se v Praze. Studoval pražskou AVU u prof. Haushofera. Ve svých pracích postupně směřoval od romantických krajin k realistické tvorbě. Převažujícím motivem jeho obrazů jsou řeka a jezera. Žil a tvořil ve Vídni.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 200 000 Kč.

Adolf Chwala
46341. Rybaření na horském jezeře
Dražba ukončena:24.06.2020 22:04:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:160 000 Kč