Adolf Born - Soubor 3 PF

Serigrafie, 20x10 cm všechny. Signovány A. Born. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1930 - 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 550 000 Kč.

28297. Soubor 3 PF
Dražba ukončena:13.03.2019 20:48:55
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 300 Kč