Adolf Born - Překvapení v amfoře

Litografie, 26x17 cm. Signováno vlevo dole tužkou A. Born. Volný list.

o autorovi: 1930 - 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 550 000 Kč.

75043. Překvapení v amfoře
Dražba ukončena:13.04.2022 20:34:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč