Adolf Born - Plakát na výstavu Adolfa Borna

Serigrafie, 55x38 cm. Signováno vpravo dole tužkou A. Born. Limitovaná edice 19/50. Volný list.

Pozn.: List mimo tiskovou plochu mírně poškozen.

o autorovi: 1930 - 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 550 000 Kč.

44567. Plakát na výstavu Adolfa Borna
Dražba ukončena:14.05.2020 19:37:09
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 500 Kč