Adolf Born - Návrat od milenky

Litografie, 23x17 cm. Signováno tužkou vpravo dole A. Born. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: 1930 - 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 550 000 Kč.

151316. Návrat od milenky
Dražba ukončena:14.12.2025 21:25:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč