Adolf Born - Myší sonáta

Litografie 44/70, 48x39 cm. Signováno tužkou vpravo dole A. Born. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1930 - 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 550 000 Kč.

115689. Myší sonáta
Zbývá:12 dnů, 17 hodin
Konec dražby:30.05.2024 20:42:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:13 000 Kč