Adolf Born - Medicína ve vaně

Litografie, 20x10 cm. Signováno vpravo dole tužkou A. Born. Volný list.

o autorovi: 1930 - 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 550 000 Kč.

39413. Medicína ve vaně
Dražba ukončena:16.01.2020 19:26:25
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 300 Kč