Adolf Born - Malíř a Knížka Anekdot

Serigrafie, 14x9 cm. Signováno vpravo dole tužkou A. Born. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Přiložena knížka Anekdoty s Adolfem Bornem, s kresbou a podpisem. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1930 - 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 550 000 Kč.

56797. Malíř a Knížka Anekdot
Dražba ukončena:17.03.2021 20:12:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč