Adolf Born - Malíř

Litografie, 22x15 cm, signováno vpravo dole A. Born, volný list.

o autorovi: 1930 - 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 550 000 Kč.

12953. Malíř
Dražba ukončena:11.10.2017 20:27:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč