Adolf Born - Konvolut 3 pozvánek Hollar

Litografie, všechny 10x29 cm. Všechny signovány v tisku. Všechny signovány tužkou A. Born. Volné listy.

o autorovi: 1930 - 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 550 000 Kč.

76739. Konvolut 3 pozvánek Hollar
Dražba ukončena:12.05.2022 22:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč