Adolf Born - Kayserberg

Litografie 33/300 29x39 cm. Signováno tužkou vpravo dole A. Born. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 51 cm

o autorovi: 1930 - 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 550 000 Kč.

81962. Kayserberg
Dražba ukončena:17.08.2022 21:39:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč