Adolf Born - Josephine Baker

Litografie, 23x10 cm. Signováno vpravo dole tužkou A. Born. Volný list.

Stav.: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1930 - 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 550 000 Kč.

150712. Josephine Baker
Dražba ukončena:07.12.2025 21:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč