Adolf Born - Josef Mánes portrétuje Miroslava Tyrše

Litografie, 38x49 cm. Signováno vpravo dole A Born. Číslováno 77/85. Rám, sklo.

Stav: Bez poškození

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1930 - 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 550 000 Kč.

top
117586. Josef Mánes portrétuje Miroslava Tyrše
Zbývá:7 dnů, 20 hodin
Konec dražby:27.06.2024 22:35:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:18 000 Kč