Adolf Born - Generál

Litografie, 15x11 cm. Signováno dole A. Born. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 27 cm

o autorovi: 1930 - 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 550 000 Kč.

93691. Generál
Dražba ukončena:16.04.2023 20:19:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč