Adolf Born - Dva muži se zvířaty

Litografie, 30x20 cm. Signováno vlevo dole A. Born. Rám, sklo.

o autorovi: 1930 - 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 550 000 Kč.

45958. Dva muži se zvířaty
Dražba ukončena:10.06.2020 20:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč