Adolf Born - Dottore

Litografie, 21x11 cm. Signováno vpravo dole tužkou A. Born. Volný list.

o autorovi: 1930 - 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 550 000 Kč.

92275. Dottore
Dražba ukončena:19.03.2023 20:44:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč