Adolf Born - V objetí růžové dámy

Litografie, 50 x 37 cm, rám, pasparta, zaskleno, číslováno 24/28, signováno vpravo dole a datováno 1970.

504. V objetí růžové dámy
Dražba ukončena:25.09.2013 20:10:00
Vyvolávací cena:10 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč

10 000 Kč 25.09.2013 20:02:42 39