Adolf Born - U stolku v kavárně

Litografie, 32 x 29 cm, rám, pasparta, zaskleno, číslováno 47/80, signováno vpravo dole.

672. U stolku v kavárně
Dražba ukončena:27.11.2013 20:22:28
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:13 600 Kč