Výňatek z knihy Osudy dobrého vojáka Švejka v holandštině s celostránkovou litografií A. Borna, 26x34 cm. Litografie signována tužkou vlevo nahoře 54/120 A. Born. Na ručním papíře, plátěná vazba.