Adolf Born, Jaroslav Hašek - Een verhaal over een portret van keizer Franz Josef I

Výňatek z knihy Osudy dobrého vojáka Švejka v holandštině s celostránkovou litografií A. Borna, 26x34 cm. Litografie signována tužkou vlevo nahoře 54/120 A. Born. Na ručním papíře, plátěná vazba.

Adolf Born, Jaroslav Hašek
125318. Een verhaal over een portret van keizer Franz Josef I
Dražba ukončena:31.10.2024 20:57:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč