Adolf Born, Jaroslav Hašek - Een verhaal over een portret van keizer Frans Jozef I

Výňatek z knihy Osudy dobrého vojáka Švejka v němčině s celostránkovou litografií A. Borna, 26x34 cm. Litografie signována tužkou vlevo nahoře 54/120 A. Born. Na ručním papíře, plátěná vazba.

Adolf Born, Jaroslav Hašek
125318. Een verhaal over een portret van keizer Frans Jozef I
Zbývá:32 dnů, 19 hodin
Konec dražby:31.10.2024 20:57:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 28.09.2024 8:30:09 15681