Adolf Alex Zahel - Žiteč

Kombinovaná technika, 49x69 cm, signováno vpravo dole Ad. A. Zahel 1943, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1888-1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 36 000 Kč.

10881. Žiteč
Dražba ukončena:01.06.2017 21:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč