Adolf Alex Zahel - Výhled do kraje

Olej na překližce, 40x55 cm. Signováno vpravo dole Ad. A. Zahel 1941 Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888-1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 36 000 Kč.

305958. Výhled do kraje
Dražba ukončena:28.08.2020 20:05:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč