Olej na plátně, 72x94 cm. Signováno vpravo dole Ad. A. Zahel 1925. Rám.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1888-1958
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 36 000 Kč.