Olej na kartonu, 46x60 cm, signováno vpravo dole Zahel, rám.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Signatura částečně skryta pod rámem.
o autorovi: 1888-1958
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 36 000 Kč.