Olej na plátně, 32x44 cm, signováno vpravo dole Ad. A. Zahel 1943, rám.
Pozn.: Rám poškozen. Malba poškozena.
o autorovi: 1888-1958
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 36 000 Kč.