Adolf Alex Zahel - Rybník Kaňov

Olej na plátně, 32x44 cm, signováno vpravo dole Ad. A. Zahel 1943, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1888-1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 36 000 Kč.

10872. Rybník Kaňov
Dražba ukončena:01.06.2017 21:16:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:14 000 Kč