Adolf Alex Zahel - Lovecké zátiší

Akvarel, 30x23 cm. Signováno vpravo dole Ad. A. Zahel 1930. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1888-1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 36 000 Kč.

77982. Lovecké zátiší
Dražba ukončena:15.05.2022 20:06:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 15.05.2022 20:03:51 10295
500 Kč 06.05.2022 19:13:18 2765