Adolf Alex Zahel - Cestou lesní

Olej na překližce, 44x34 cm. Signováno vpravo dole Ad. A. Zahel Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1888-1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 36 000 Kč.

103185. Cestou lesní
Dražba ukončena:01.10.2023 21:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč