Kašpar - U potoka

Olej na kartonu, 37x27 cm, signováno vpravo dole Kašpar, rám.

3697. U potoka
Dražba ukončena:27.01.2016 22:10:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč