Adéla Machálková - Ferrari F40

Akryl na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Machálková. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: Narodila se v Praze, vystudovala Střední uměleckoprůmyslovou školu, obor výstavní a prostorový design. Věnuje se převážně malbám automobilů, ať už obyčejným, veteránům či prémiovým značkám. Inspiraci ke své tvorbě načerpala během práce v automobilovém průmyslu a osobní zkušenosti s nejrůznějšími typy nevšedních aut. Soustřeďuje se na realistické zobrazení proporcí, prvků a přesnou charakteristiku povrchů laků a jejich dynamiky. Výtvarné tvorbě se začala věnovat teprve v nedávné době.

128908. Ferrari F40
Zbývá:6 dnů, 11 hodin
Konec dražby:28.11.2024 21:13:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 200 Kč