Akvarel, 28x40 cm, signováno vlevo dole , datováno 58, rám, pasparta, zaskleno.
1896, Praha - 1973
Student UMPRUM v Praze (prof. Dítě, Schikaneder a Skřivánek). Studia přerušil v období 1. světové války, kde byl těžce raněn. Po návratu se vrací k malířské tvorbě. Studuje soukromě u M. Boháče a prof. Kuttmanna. Zabýval se zejména malbou zátiší a portrétů. Vzhledem k politickým podmínkám odmítal vystavovat.