Jaroslav Kafka - Řeka

Akvarel, 28x40 cm, signováno vlevo dole , datováno 58, rám, pasparta, zaskleno.

1896, Praha - 1973
Student UMPRUM v Praze (prof. Dítě, Schikaneder a Skřivánek). Studia přerušil v období 1. světové války, kde byl těžce raněn. Po návratu se vrací k malířské tvorbě. Studuje soukromě u M. Boháče a prof. Kuttmanna. Zabýval se zejména malbou zátiší a portrétů. Vzhledem k politickým podmínkám odmítal vystavovat.

4606. Řeka
Dražba ukončena:25.05.2016 20:23:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč