Adam Jíša - Nezvaný host

Olej na plátně, 40x60 cm. Signováno vpravo dole J. Adam. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: Student gymnázia s velkými sny o své budoucnosti. Ve volném čase se kromě malování věnuje také fotografování a sociálním sítím. Jako žák Základní školy Votice vyhrál 1. místo v soutěži ‚‚Votický talent‘‘.
Svou inspiraci nachází ve svých snech a v přírodě, kterou navštěvuje se svým čtyřnohým kamarádem Endym. Jeho snahou je zachytit krásu v detailech.
Doufá, že se mu podaří trochu té načerpané pohody z přírody přenést do svých obrazů, a tak i do domovů nových majitelů.

71749. Nezvaný host
Dražba ukončena:27.01.2022 21:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč limit (22.12.2021 17:20:19) 6416