Adam Glod - Vysoké Tatry

Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.

Olej na plátně, 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, rámováno v dobovém masivním uměleckém ornamentálně zdobeném rámu se šedou patinací. Autor známý svými vynikajícími díly zachycující panoramata významného Slovenského a Evropského pohoří Vysokých Tater v tomto předloženém galerijním díle uplatnil expresivní styl malby s plně rozvinutým panoramatem včetně zachycení ošlehaných borovic a smrků TANAPU. Dílo původně pochází ze sbírky specializující se na Vysoké Tatry. Krásná umělecká práce od vynikajícího mistra. Velmi kvalitní investiční potenciál!

107538. Vysoké Tatry
Dražba ukončena:20.12.2023 21:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč