Adam Glod - Jezírko v horách

Olej na plátně, 64x85 cm. Signováno vpravo dole A. Glod. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

305333. Jezírko v horách
Dražba ukončena:23.06.2020 20:24:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč