Adam Glod - Horská krajina

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole A. Glod. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

306461. Horská krajina
Dražba ukončena:27.10.2020 20:26:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč