Adam Cirok - Maria Teresa de Filippis - Targa Florio

Nejdelší strana: 26 cm

Série Targa Florio vznikla jako pocta tomuto slavnému závodu
a známé české závodnici Elišce Junkové. Jednotlivé závodní vozy nesou název jezdce ktery byl s tímto závodem úzce spjat.

Signováno zespodu A.Cirok 2023

o autorovi: Designér, výtvarník, režisér a herec.

Primárně se věnuje úpravám objektů denní potřeby, kterým vrací vtipnou formou nový život a mnohdy i funkci, restaurovaní starého nábytku, ale také vlastní tvorbě, návrhu, zařizování interierů a výrobě na zakázku dle specifika klienta jakou třeba radio knihovna pro Český rozhlas Vltava a podobně.

113010. Maria Teresa de Filippis - Targa Florio
Dražba ukončena:28.03.2024 22:07:18
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč

2 000 Kč 28.03.2024 22:04:18 14453