Adam Jíša - Podzim

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole J Adam. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: Student gymnázia s velkými sny o své budoucnosti. Ve volném čase se kromě malování věnuje také fotografování a sociálním sítím. Jako žák Základní školy Votice vyhrál 1. místo v soutěži ‚‚Votický talent‘‘.
Svou inspiraci nachází ve svých snech a v přírodě, kterou navštěvuje se svým čtyřnohým kamarádem Endym. Jeho snahou je zachytit krásu v detailech.
Doufá, že se mu podaří trochu té načerpané pohody z přírody přenést do svých obrazů, a tak i do domovů nových majitelů.

69888. Podzim
Dražba ukončena:15.12.2021 20:45:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč