Ad. Jar.  Seidl - Staroměstské náměstí

Olej na kartonu, 28x23 cm, signováno vpravo dole Ad. Jar. Seidl, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen. V rámu skrytý prostor.

5909. Staroměstské náměstí
Dražba ukončena:26.10.2016 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 26.10.2016 19:37:05 1476