Neznámý autor - Abstrakce

Olej na plátně, 60x90 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Nejdelší strana: 90 cm

124357. Abstrakce
Dražba ukončena:29.09.2024 21:11:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč
Chcete prodat podobný obraz?