Abdulkader Mohammed - Africká trhovkyně

Dřevoryt 35x23 cm. Signováno vpravo dole mohammed abdulkader 2002. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Současný majitel získal přímo od autora v Africe.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: Abdulkader Mohammed se narodil v roce 1975 v Addis Abebě, kde nyní žije a pracuje. Barvy, které si vybírá, definují jeho a jeho práci

Abdulkader Mohammed
90634. Africká trhovkyně
Dražba ukončena:26.02.2023 20:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 22.02.2023 16:37:59 10394