Dřevoryt 35x23 cm. Signováno vpravo dole mohammed abdulkader 2002. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Současný majitel získal přímo od autora v Africe.
Nejdelší strana: 45 cm
o autorovi: Abdulkader Mohammed se narodil v roce 1975 v Addis Abebě, kde nyní žije a pracuje. Barvy, které si vybírá, definují jeho a jeho práci