1860 - Konvolut 6 litografií - Fauna

Litografie, 34x43 cm. Neznačeno. Volné listy.

Pozn.: Poškozeno.

79970. Konvolut 6 litografií - Fauna
Dražba ukončena:13.07.2022 22:08:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč