Akvarel, 34x25 cm. Signováno vpravo dole A. Werner. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Papír v místě poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 48 cm