A. Wein

308946. Kašna na náměstí

popis: Olej na kartonu, 47x36 cm. Signováno vlevo dole A. Wein. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 12.06.2021 20:08:13

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč