A. Viktorin - Po dešti

Olej na plátně, 59x70 cm. Signováno vpravo dole A. Viktorin. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

33957. Po dešti
Dražba ukončena:27.06.2019 18:49:09
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 300 Kč