A. Vaverka - Krojovaná děvčica

Olej na plátně, 77x50 cm. Signováno vpravo dole A. Vaverka 1981. Rámováno.

A. Vaverka
75548. Krojovaná děvčica
Dražba ukončena:03.04.2022 20:36:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč